SCHRANER Polska sp. z o.o. nowoczesna kuźnia matrycowa poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Konstruktor / Technolog

Miejsce pracy: Łęczyca

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i programowanie w programach typu  CAD i CAM,
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji,
  • bieżąca obsługa od strony technicznej klientów firmy,
  • udział w projektach wdrażania nowych maszyn i urządzeń,
  • weryfikacja otrzymanych zapytań ofertowych,
  • techniczne wsparcie procesu ofertowania,
  • współpraca z podwykonawcami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość  obsługi programów typu CAD i CAM  (mile widziana znajomość MASTERCAM i SOLIDWORKS),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z obróbką plastyczną,
  • mile widziana znajomość  języka niemieckiego, bądź angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word wraz z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres:

info@schraner.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Schraner Polska Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schraner Polska Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.