SCHRANER Polska sp. z o.o. nowoczesna kuźnia matrycowa poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Łęczyca

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC (centrum frezarskie, szlifierka) i urządzeń znajdujących się na wyposażeniu narzędziowni
  • obsługa elektronarzędzi niewymagających specjalistycznych uprawnień
  • dokonywanie niezbędnych zabiegów przywracających sprawność oprzyrządowania kuźniczego
  • sporządzanie niezbędnych zapisów z przeprowadzonych napraw
  • prawidłowa obsługa przyrządów i urządzeń pomiarowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego (suwmiarki i mikrometru)
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word wraz z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres:

rekrutacja@schraner.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Schraner Polska Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schraner Polska Sp. z o.o również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.