Kuźnia matrycowa Schraner Polska

Precyzja jest miarą doskonałości.

Firma Schraner Polska Sp. z o.o. powstała w 2006 r. w Łęczycy na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest dostawcą najbardziej wymagających Klientów z Polski, Europy i Ameryki Północnej.

Specjalizujemy się w produkcji odkuwek kształtowanych metodą kucia matrycowego na gorąco ze stali, jak również ze stopów aluminium, miedzi, tytanu oraz innych materiałów możliwych do kucia.

Nasz doskonale wykształcony oraz wielokrotnie szkolony za granicą zespół pracowników, absolwentów Politechniki Łódzkiej, korzysta z ponad 135-letnich doświadczeń i technologii szwajcarskiej, która jest przez nas precyzyjnie przekuwana na doskonały polski produkt. Nasza kadra uczestniczy w konferencjach branżowych przemysłu kuźniczego i motoryzacyjnego. Jesteśmy aktywnym członkiem Związku Kuźni Polskich.

Od momentu pierwszego kontaktu z klientem, po dostarczenie finalnego wyrobu, zawsze towarzyszy nam precyzja. Precyzja nie może zawieść, buduje zaufanie. Precyzja zapewnia poczucie bezpieczeństwa i niezawodności. Precyzja jest gwarantem stabilności firmy i jej niezachwianej pozycji na rynku, a to przyczynia się do sukcesu i niepodważalnej renomy naszych klientów z różnych branż.

135 LAT DOŚWIADCZENIA
2000000 WYPRODUKOWANYCH ROCZNIE ODKUWEK
3500 ODKUWKI O MASIE OD 10 DO 3500 GR.